Állandó programok 2019


Hétfő:

10.00-11.00

Szenior örömtánc  

(Vezeti: Varga Edit)


10.30-11.30

Csiribiri torna

(Vezeti: Szabó Zsuzsanna)


12:00-13:45      

Társastánc

 (Szent László Általános Iskola szakköre)


14.00-16.00

"Életet az éveknek" nyugdíjas klub 

(Vezeti: Horváth Jánosné)


16.00-17.00

Fazekas klub (kéthetente)

A Batthyány-kastély fazekasműhelyében.

(Vezeti: Kiss Irén) 


17.00-19.00

Magyar Nótakedvelők Klubja 

(Vezeti: Horváth József) 


17.00-19.00

Fürge ujjak

(Minden hónap első hétfőjén, vezeti: Rácz Imréné)


18:30-20:00      

Gerinctorna

 (Vezeti: Tarnócziné Horváth Gabriella)

 

 

 

Kedd:

12:00-19:00      

Jogpont

(Minden hónap 1. , 2. és 3. (13:00-19:00) keddjén, jogi tanácsadó: Dr. Hortobágyi Tibor, ügyvéd)


13.00-15.00

Barátság Nyugdíjas Klub 

(Vezeti: Medvei Ida)


16.30 – 17.30

Aerobic

(Fiatalok Háza - vezeti: Berecz Botondné)


17.00-19.00

Kővágó Antal Kertbarát Kör 

Minden hónap első keddjén - (Vezeti: Lukács Róbert)


17.15 

Színházbarátok köre

(alkalmanként - vezeti: Kiss Irén)


18.00-21.00

Hastánc 

(Vezeti: Könczöl Szilvia)

 

 

 

 

Szerda:

10.30-11.30 

Ringató

(Vezeti: Szöllősiné Himberger Edit)


12:00-12:45      

Dráma

 („B” héten, Szent László Általános Iskola szakköre)


13:00-13:45      

Társastánc

(Szent László Általános Iskola szakköre)


15.00-17.00 

Egészségügyből Nyugdíjba Vonultak Klubja

(Minden hónap első szerdáján – vezeti: Denkingerné Heltai Csilla)


16.00-18.00

Polgári Nyugdíjas Klub

(Minden hónap második szerdáján - vezeti: Kónya Imre)


16.00-18.00

Őrangyal Klub

Minden hónap harmadik szerdáján (Vezeti: Balla Hajnal és Szarka Istvánné)


18.00 – 19.30

Jóga

(Vezeti: Nágl Edina)


18.00-19.00

Szenior örömtánc  

(Vezeti: Varga Edit)

 

 

 

 

Csütörtök

10.00-11.00

Szenior örömtánc  

(Vezeti: Varga Edit)


16.17 – 17.15 

Akrobatikus rock and roll klub gyerekeknek

(Vezeti: Fodor Noémi)


17.00-19.00

"Bicske mutogató" fotós szakkör 

A TÁMOP-3.2.3/A-11/1-2012-0019.számú, "A tudás tarisznyája Bicskén - hagyomány és kreativitás -" című pályázatunk fenntartási időszakában.

Kéthetente.

(Vezeti: Richter Gábor)


16.30 – 17.30

Pilates

(Fiatalok Háza – vezeti: Berecz Botondné)


18.00-19.00

Zumba  

(Fiatalok Háza - Vezeti: Farkas Mónika)


19.00-20.00

Strong by Zumba  

(Fiatalok Háza - Vezeti: Farkas Mónika)

 

 

Péntek:

13:00-15:30      

Színjátszó kör

(„A” héten, Szent László Általános Iskola szakköre)


14:00-15:30      

Színjátszó kör

(„B” héten, Szent László Általános Iskola szakköre)


16.00-18.00

"Lenyomatok" képzőművészeti kreatív műhely 

A TÁMOP-3.2.3/A-11/1-2012-0019.számú, "A tudás tarisznyája Bicskén - hagyomány és kreativitás -" című pályázatunk fenntartási időszakában.

Minden hónap első péntekén.

(Vezeti: Németh Éva)


16.30-17.30

Bütykölde kézműves klub

Kéthetente pénteken.

(Vezeti: Kiss Irén)


17.00-19.00

Képzőművészeti kör 

Kéthetente pénteken.

(Vezeti: Némáné Nagy Júlia)

 

 

Szombat

9.00-12.00

Csillagszeműek Táncegyüttes bicskei gyermek csoportjai

(Vezeti: Mayer Orsolya)

 

 

 


Szentmisék: szombatonként 18:00, vasárnaponként 9:30          

 

 


Szülőföldünk – Helytörténeti klub

Változó helyszíneken, havonta egy alkalommal.

(Vezeti: Szolnoki Tamás)