Állandó programok


Hétfő

14.00
"Életet az éveknek" Nyugdíjas Klub
Vezeti: Horváth Jánosné 

15.30
Gyermek néptánc
Vezeti: Südi Istvánné Pató Zsuzsanna

16.00
Fazekas klub (kéthetente)
Helyszín: Batthyány-kastély
Vezeti: Kiss Irén

17.00
Fotóklub (havonta)
Vezeti: Adravecz Tamás

18.00
Népi díszítőművészeti szakkör
Vezeti: Szebényi Zsoltné

18.30
Josquin kamarakórus
Vezeti: Csizmadia László


Kedd

13.00          
"Barátság” Nyugdíjas Klub
Vezeti: Menakker Istvánné

16.00
HELEN DORON angol nyelvklub gyerekeknek
17.00 HELEN DORON angol nyelvklub gyerekeknek második csoport
18.00 HELEN DORON angol nyelvklub gyerekeknek harmadik csoport
Vezető: Szijjártó Veronika

17.00
Hastánc (kezdő csoport)
18.00 Hastánc (középhaladó és haladó csoport)
19.00 Hastánc (fellépő csoport)
Vezeti: Könczöl Szilvia

17.15
Színházbarátok köre, Színházbusz
Vezeti: Szarka Istvánné

18.00
Zumba fitness
Vezeti: Kramarik Éva

18.00
Kővágó Antal Kertbarát Kör (havonta)
Vezeti: Kovács Bálint

18.00          
Barangolók klubja (havonta)
Vezeti: Kun Zoltán


Szerda

9.30  
Csiribiri gyermektorna
Vezeti: Stark Eszter

16.00
Polgári Nyugdíjas klub (havonta)
Vezeti: Kónya Imre

16.00          
HELEN DORON angol nyelvklub gyereknek első csoportja
17.00 HELEN DORON angol nyelvklub gyerekeknek második csoport
Vezető: Szijjártó Veronika


Csütörtök

10.00          
Borsóka Baba-mama klub
Helyszín: Református Gyülekezeti ház
Vezető: Kerekesné Vincze Judit

17.00          
Sakkszakkör
Vezető: Pregitzer György

17.30
Kreatív hobbi klub (kéthetente)
Vezető: Kiss Irén

18.00
Zumba fitness
Vezeti: Kramarik Éva


Péntek

16.00
Kézműves klub (kéthetente)
Vezető: Kiss Irén

17.00          
Képzőművészeti kör (kéthetente)
Vezeti: Némáné Nagy Júlia

17.00
Csürdöngölő táncház
Gyermektáncház
Táncot tanít: Nagy Éva
Kézművesség: Németh Éva, Kiss Irén

18.00
Moldvai és gyimesi táncház
Házigazda: Ladányi Ferenc, népzeneoktató

18.00          
Filmklub (alkalmanként)


Szombat

9.00  
KARIKAtúra túrakör és Bakancs túraklub
Vezeti: Kun Zoltán

13.00
Személy és vagyonőri tanfolyam
Vezeti: Kovács Ferenc

14.00
KRESZ tanfolyam
Vezeti: Kapás Ferenc

15.00          
Játszóház (ünnepkörökhöz kapcsolódva)
Vezeti: Németh Éva, Kiss Irén


Vasárnap

8.00  
Vasárnapi séták
Vezeti: Kun Zoltán

10.00          
Családi vasárnap
Vezeti: Németh Éva, Kiss Irén

Hétfőtől szombatig
Minden nap - INTERNET
e-magyarország pont