Állandó programok 2013/14 | www.bicskemuvhaz.hu

Állandó programok 2013/14


HÉTFŐ

 

10.00 - 14.00    

Jogpont Plusz Hálózat

Jogi tanácsadó: dr. Hortobágyi Tibor


14.00

"Életet az éveknek" nyugdíjas klub

Vezeti: Horváth Jánosné 


14.00

"Korong Matyi" fazekas heti szakkör

TÁMOP – 3.2.13 – 12 / 1 – 2012 – 0370

Helyszín: Batthyány-kastély

Vezeti: Kiss Irén


15.30

"Apró talpak" gyermeknéptánc

Vezeti: Südi Istvánné Pató Zsuzsanna


16.00    

Fazekas klub (kéthetente)

Helyszín: Batthyány-kastély

Vezeti: Kiss Irén


16.30

Mazsorett gyerekeknek

Vezeti: Südi Istvánné Pató Zsuzsanna


16.30

"Bicske színe-java" filmes kreatív műhely

TÁMOP – 3.2.3 / A – 11 / 1 – 2012 – 0019

Vezeti: Kun Zoltán


17.00

Magyar Nótakedvelők Társasága

Vezeti: Mónos László


17.00

Fürge ujjak

Vezeti: Rácz Imréné


17.00

Népi díszítőművészeti szakkör

Vezeti: Szebényi Zsoltné


18.30    

Josquin kamarakórus

Vezeti: Csizmadia László

 

 

 

 

KEDD

 

9.00

"Újra munkában"

Ügyfélfogadás: minden hónap első és harmadik keddjén 9 és 13 óra között.

Tanácsadó: Molnár Júlia Flóra


10.00

Magocska - dalocska gyermekklub

Vezeti: Kerekesné Vincze Judit


13.00    

"Barátság" nyugdíjas klub

Vezeti: Kecskés Ferencné


14.00

"Fabrika" kézműves heti szakkör

TÁMOP – 3.2.13 – 12 / 1 – 2012 – 0370

Helyszín: Csokonai Általános Iskola Szt. István úti épülete

Vezeti: Németh Éva


15.00

"SZÍN-JÁTÉK" diákszínjátszó szakkör

TÁMOP – 3.2.13 – 12 / 1 – 2012 – 0370

Helyszín: Vajda János Gimnázium

Vezeti: Pap Istvánné


17.00    

Hastánc

Vezeti: Könczöl Szilvia


17.00    

Kővágó Antal Kertbarát Kör

Vezeti: Kelemen János


17.15    

Színházbarátok köre

Vezeti: Szarka Istvánné


18.00

"Csilinka" népzenei heti szakkör

TÁMOP – 3.2.13 – 12 / 1 – 2012 – 0370

Helyszín: Batthyány-kastény

Vezeti: Lukácsné Ádám Annamária

 

 

 

 

SZERDA

 

13.00

Kistérségi Nyugdíjas Klub

Vezeti: Kecskés Ferencné


16.00    

Polgári nyugdíjas klub

Vezeti: Kónya Imre

 

 

 

 

CSÜTÖRTÖK

 

14.00    

Jogpont Plusz Hálózat

Ügyfélfogadás: minden hónap harmadik csütörtökjén 14 és 18 óra között.


16.00

"Bibicfészek" állatbarát és természetvédelmi heti szakkör

TÁMOP – 3.2.13 – 12 / 1 – 2012 – 0370

Helyszín: Csokonai Általános Iskola Prohászka utcai épülete

Vezeti: Únyiné Nagy Éva


16.00

"Mákszem" néptáncsuli

TÁMOP – 3.2.13 – 12 / 1 – 2012 – 0370

Helyszín: Prelúdium Zeneiskola

Vezeti: Strack Orsolya


16.00    

"Bicskenyitogató" elektronikus sajtó kreatív műhely

TÁMOP – 3.2.3 / A – 11 / 1 – 2012 – 0019

Helyszín: Nagy Károly Városi Könyvtár

Vezeti: Endrédiné Szabó Erika


17.00    

"Bicskemutogató" fotós kreatív műhely

TÁMOP – 3.2.3 / A – 11 / 1 – 2012 – 0019

Vezeti: Richter Gábor


17.30    

Sakk szakkör

Vezeti: Báder Levente

 

 

 

 

PÉNTEK

 

16.00    

Kézműves klub

Vezeti: Kiss Irén


16.00

"Ki nevet a végén?" heti játékszakkör

TÁMOP – 3.2.13 – 12 / 1 – 2012 – 0370

Helyszín: Csabdi Általános Iskola

Vezeti: Kiss Béláné


16.00

"Lenyomatok" képzőművészeti kreatív műhely

TÁMOP – 3.2.3 / A – 11 / 1 – 2012 – 0019

Vezeti: Németh Éva


17.00    

Képzőművészeti kör

Vezeti: Némáné Nagy Júlia


18.00    

Filmklub (alkalmanként)

 

 

 

 

SZOMBAT

 

9.00 - 11.30

Csillagszemű táncegyüttes bicskei csoportja

Vezeti: Mayer Orsolya


13.00    

Személy és vagyonőri tanfolyam

Vezeti: Kovács Ferenc


15.00    

Játszóház  (alkalmanként)

Vezeti: Németh Éva, Kiss Irén

 

 

 

 

VASÁRNAP

 

10.00    

Családi vasárnap (alkalmanként)

Vezeti: Németh Éva, Kiss Irén